Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Česku se pronásleduje a šikanuje víc než za komunismu

Mluvte o tom, co se v Česku děje a nenechte se poštvat proti nikomu

V Česku se pronásleduje více než za komunismu, všichni se nerozvážně přidávají a mlčí se o tom

Můj boj za lidská práva:

https://vladloksova.wixsite.com/mysite/home

Marie Machová, Petr Mach, matka Petra Macha, přítel Machové, Petra Sázavská a další bydlící a zdržující se v bytě 17 na adrese Podjavorinské 22, Praha 11 mi ukradli fašistickým násilím vlastní byt na hypotéku, aby mohli natáčet porno s dětmi, prodávat děti na sex, vařit ve dne v noci drogy a pervitin. Tyhle zmije vražedné mi vědomě a ještě posměšně dělali nepředstavitelné zlo a škody, že i fašisté by se styděli. Výjde o tom kniha.

Ještě se ke všemu posmívali mému budoucímu osudu, který na mne bude čekat poté, co mi ukradou byt: Otevírali dveře žebrákům, bezdomovcům, kteří přespávali v mém patře, vedle mých dveří a nosili ke mně nepředstavitelný smrad. Tyhle vražedné zmije, po kterých zůstávají zneužité a zavražděné děti a které vaří a prodávají drogy, měli pomoc od Dalimila Nováka, asistenta moderátora ČT Václava Moravce, a od Václava Moravce.

Roznášejte to všude!!! Zasluhují doživotí v nejtěžších podmínkách. Vědomě, násilně a škodolibě mi kopali hrob a Novák mne dál pronásleduje, je mi v patách 24 hodin, zničil mi zaměstnání, rekvalifikační vzdělávání a štve na mne každého. Václav Moravec mne okradl a zničil mi zuby, odcizil osobní informace, aby pomohl vrahům a schvaluje, že Novák mi je v patách a škodí mi.

Roznášejte to všude. 

DALIMIL NOVÁK, ASISTENT MODERÁTORA ČT VÁCLAVA MORAVCE, JE VRAH. MARIE MACHOVÁ  A SPOL. Z BYTU 17, PODJAVORINSKÉ 22, PRAHA 11 JSOU VRAZI.

NEJENŽE MI UKRADLI BYT, ZNIČILI ŽIVNOST, ALE OD ROKU 2007 PÁCHAJÍ NA MNĚ ŠKODY A PRONÁSLEDUJÍ MNE JAKO FAŠISTÉ V KONCENTRAČNÍM TÁBOŘE.

VÝČET ŠKOD BY BYL NA KNIHU O 1000 STRANÁCH. JÁ SE ANI JEN NEVYSPÍM. VŽDY NAJDE ŠPION A VRAH DALIMIL NOVÁK ZPŮSOB JAK MNE VZBUDIT. JSEM NA POKRAJI ZHROUCENÍ!

Sotva se najde člověk, který nezažil, že mu druhý škodil a že to bylo minimálně nepříjemné.

Nehledě k tomuto faktu 99% lidí využije nabídku, ať je třeba anonymní, škodit jiným, šikanovat je nebo dokonce pronásledovat.

Tento mor, který postihl Česko, škodí všem a okrádá všechny, celou společnost. Nebudujeme blahobyt ale destruujeme. Přesto se lidé rádi zabývají konáním zla, podrazů jiným místo toho, aby pomohli.

Já jsem pronásledována a jsou na mně páchány škody dlouhá léta, kolem 10 let. Hlavní viník, který to organizuje, je také známý. Dalimil Novák, asistent moderátora ČT Václava Moravce. Policie a justice v Česku nepomáhá ovšem obětem zločinů, nýbrž zločincům. Dalimil Novák kromě toho, že mne s Václavem Moravcem podvody okradli o milion, ukradli mi osobní informace, zničili zuby, Dalimil Novák mne přes svoji drogovou a pedofilní sektu sleduje na internetu a fyzicky 24 hodin 10 let a škodí mi. Každého štve proti mně. Zničil mi živnost, malou jazykovou školu, zničil mi veškeré vzdělávací kurzy, které jsem si platila, abych získávala vyšší kvalifikaci, zničil mi i všechna pracovní místa. Ničí mi i momentální pracovní místo, kde každého štve proti mně. Nikdo se mnou nemluví normálně, nikdo mi nepomůže, právě naopak, všichni kolem mne hrají bláznivá divadla a škodí.

Dalimil Novák je pedofil na drogách, drogový dealer, zaměstnaný u moderátora ČT Václava Moravce. Je oddán špionství, hrám, organizuje špionáž proti osobám, které jsou proti zločinům a každého štve proti svým obětem. Je napojený na kriminální podsvětí, proto také nepotrestatelný. Jednou z jeho obětí jsem já. Václav Moravec, pro kterého pracuje a který je také pedofil na drogách a hraje škůdcovské hry, dobře ví, kdo Dalimil Novák je, přesto s ním spolupracuje dlouhá léta.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář