Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlo, které se mi aktuálně děje

Můj boj za lidská práva:

https://vladloksova.wixsite.com/mysite/home

28. 11. 2018

Dalimil Novák, asistent moderátora ČT Václava Moravce, je vražedná svině, která v půl noci posílá za mnou lidi z domu, aby mi třískali na dveře. Nemám ani kukátko a jen tak někdo tříská na dveře v půl noci, aby si psychopat, vrah, zahrál hry z nudy.

Psychopat vražedný uhraný Novák si hraje se mnou v koncetračním táboře, který pro mne vytvořil a kde mne drží 10 let. Tahle vražedná špína vrcholně omezuje moji svobodu a přes sektu narkomanů sleduje každý můj krok. Všechno vidí v notebooku, co dělám a hned každého štve proti mně, štve všude, v práci, v domě, na ulici, všude.

Kvůli Novákovi nemám přátele, jsem vyřazena ze společenského života, zničil mi práci, zničil mi živnost, zničil mi vzdělávání, na co si vzpomenete. Policie nic neřeší. Policie jen brutálně umlčuje oběti zločinů.

26. 11. 2018

Spala jsem zase jen 2 hodiny. Kolem dokola se opakují různé formy záměrného rušení mého spánku, čož zahájil Dalimil Novák a dál spoluorganizuje drogová fašistická sekta ze Staropramenu nebo dům, ve kterém bydlím.

Machová a spol. z Podjavorinské 22, Praha 11 mne připravili kvůli tomu, aby neomezeně mohli páchat zločiny, prodávat děti na sex a vařit drogy, o vlastní byt, na který jsem měla ke všemu hypotéku. Dalimil Novák mne pronásleduje už 10 let a 24 hodin monitoruje můj život, je v mých počítačích, posílá za mnou své lidi na ulici, provokuje v práci, všude. Zničil mi živnost, veškerou nákladní rekvalifikaci a všechna zaměstnání.

Nyní mám práci za pár korun na směny, také noční, kde se navíc vyžaduje dělat si jeden obtížný certifikát za druhým. Když certifikát neudělám na druhý pokus, další platím sama. Po obtížném udělání 3 a více certifikátů už se vyžaduje zase je zopakovat, pozbývají platnost po 3 letech. 

Život, jaký si nikdo neumí představit. Za pár korun svázaná i po práci a po nocích s bezcenným vzděláváním na certifikáty, vědomosti mi nepomohou začít vlastní živnost, na nic nemám čas, chtěla jsem programovat a postavit se na vlatní nohy, nemožné. Nemám normální práci a čas. Za pár let mne vyhodí, projekt stejně končí a v mém věku práci neseženu. Nemám vlastní bydlení, směřuji na ulici.

Ke všemu ještě obrovské problémy se sestrou, která neplatí ani své poplatky, pohřby a vše je to mně.

Jsem před zhroucením. Piji jednu kávu za druhou. Nevyspím se, Novák mne chce zlikvidovat tímto způsobem, aby s dalšími zločinci nemusel platit odškodné.

21. 11. 2018

Kubín, Pivovarská 9, Praha 5 mi zničil zámek u poštovní schránky, byt mám pronajatý za drahé nekřesťanské peníze, takže do opravy investovat nebudu. Už jsem investovala do obrany nejlevnějších dveří od mého pronajatého bytu kolem 11000Kč, chodili mi krást a ničit v nepřítomnosti věci. Teď rozbili schránku za to, že jim platím předražené nájemné včas, angažuji se za lepší životní prostředí, které rovněž ohrožuje je. 

Takové věci se stávají lidem, o kterých je známé, že se nemstí a když jdou na policii, ta nevyšetří nic. Kdo potřebujete dělat zlo, škoďte zlým, logikou oko za oko, zub za zub.

V Podjavoriské 22 Praha 11 mi vrazi dětí a drogoví dealeři Machová a spol ukradli byt a udělalai hromadu škod na mém majedtku. Věděli, že se jim mstít nebudu a policie nefunguje. Zlo se děje slušným a bezbranným. A tento prokletý stát, který nás stojí obrovské peníze, nečinně přihlíží.

20. 11. 2018

Dalimil Novák, osobní asistent moderátora ČT Václava Moravce, mne dál pronásleduje jako fašistický ďábel. V práci poštval na mne všechny, provokují a posměšně kecají do mé krajně složité situace, ve které by nechtěl být nikdo z nich. A schválně používají slovník do prde.. , provokující řeči, ruší a kopou do člověka, který z posledních sil se drží nad propastí. 100 proti jednomu, 1000 proti jednomu. Lidi jsou jedovaté ďábelské svině a Novák útočí na to nejhorší a nejnižší v nich a štve je proti bezbranné oběti.

Noc co noc se nevyspím. Novák poštval proti mně celý dům v Pivovarské 9, Praha 5, kde bydlím. Spustila se mi z vyčerpání silná rýma, mám bolesti v hrudníku. A Novák jen štve a štve bez přestávky a pronásleduje mne 100% všude. Chce mne zavraždit, aby nebyl potrestán.

Bojuji všude s vražednými hrami Nováka. Dnes jsem například vynadala prodavačce, že hraje se mnou hry, s cizím člověkem, kterého nezná, že je poštvaná. Nebránila se, protože poštvaná byla.

Novák roznáší moje fotografie a ví, kde asi se mohu objevit, takže když se tam objevím, už hned začnou bláznivé řeči, kterými do mne kopou nebo sprostá divadla. Všude, kam se pohnu, lidé na mne ukazují prstem a kopou do mne.

Dalimil Novák je psychopat, deviant, kriminálník. Žije z minulosti a nic nového nemá šanci ho oslovit, aby otočil. Zdraví lidé chodí po blázincech, obtěžují je psychiatři a devianti, zatímco prznitelé dětí, drogoví dealeři jako Novák, Moravec, Machová a spol. nerušeně pronásledují své oběti a páchají další ohavné zločiny.

Toto je Česko po sametové revoluci. Srovnatelné s fašizmem a komunismem.

 17. 11. 2018

Dalimil Novák od moderátora ČT Václava Moravce mne vraždí. Poté, co mi ve věku 52 let Marie Machová a spol z Podjavorinské 22 Praha 11, kteří prodávají děti na sex, natáčejí s nimi porno, vaří nonstop v bytě drogy, násilím ukradli vlastní byt na hypotéku za asistence Dalimila Nováka, podstupovala jsem drahou rekvalifikaci v IT, která vyšla na půl milionu. Novák mi zničil i toto vzdělávání, doslova mne slovně vyháněli z Fakulty Informačních technologií, odpojovali od počítačů. Potom mi zničil všechna zaměstnání a nyní jsem někde, kde jsem v IT začala dělat zase nové věci, kvůli Novákovi jsem nenašla uplatnění v tom, do čeho jsem investovala. A Novák mi ničí i tuto práci.

Vynalézá způsoby jak mne budit, jsem totálně nevyspalá, před kolapsem. Dnes je svátek, 17.listopadu, a už brzy ráno zase jeho sekta spouštěla alarm nebo poštvali nějakou sanitku, nebo policejní auto v prázdné ulici Nádražní.

Kromě toho Novák štve všechny v práci, kde nyní jsem. Záměrně se koncentrují kolem mne a ruší. Smrkají, kašlou, konzumují nahlas potraviny, zívají jako prasata, toto dělaljí u pracovních stolů kolem mne. Schválně jdou vedle mne, jen aby nahlas smrkali nebo zívali nebo rušili jiným způsobem. Umíte si představit tu situaci? Nevyspalá, každý den musím pochopit komunikaci v různých angličtinách, učím se zcela nové věci, musím dělat víc těžkých certifikačních zkoušek, do toho řízení, které jde proti efektivitě práce.... Dalimil Novák je vrah, který mne chce definitivně zabít a nechce být za to potrestán. 

15. 11. 2018

Dalimil Novák, asistent Václava Moravce z ČT, štve na mne sektu na drogách ze Staropramenu, ta mění způsoby rušení nočního kidu a spouští alarmy, Novák štve i sanitky, policejní auta, ty hrají v noci hry na alarmy a budí lidi. Novák se jen tímto dopouští závažných trestných činů. Ničí zdraví, práci a existenci člověku, který je sám a musí si na sebe sám vydělat. Novák mi to znemožňuje. Jsem chronicky nevyspalá a nemohu pracovat, mohu onemocněn, moje zdraví je podlamováno, něco jako bělení zubů, které jsem podstupovala kvůli zlodějskému a prolhanému Václavu Moravcovi, moderátorovi z ČT. Po 2 letech se mi začala odštěpovat sklovina. Důsledky na zdraví z Novákova pronásledování příjdou.

Novák štve v Pivovarské 9, kde bydlím, i Kubína na drogách pode mnou, ten mi tluče v noci  i přes den na byt. Z nudy a ze zloby hraje pro mne smrtelné hry. Novák je vrah, který mne zavraždil, jdou trestná oznámení na všechny zločince, dopisy do celého světa, výjde kniha, elektronicky bude obíhat po internetu.

13. 11. 2018 

Dalimila Nováka, asistenta Václava Moravce z ČT, mi zničil živnost, všechna zaměstnání a dotáhl mne k "dálnici", kde za pár korun mám pracovat 6 dní, pak 2 dny volno, zase 6 dní, 2 dny volno, atd. Svátek, nesvátek, jak na mne dojde řada. Kromě toho na směny, včetně nočních za příplatek 10% k ubohému platu. Tohle mi VRAH zajistil, který mne s Moravcem připravil přímo o milion, zničili mi zuby, ukradli informace, rozbili živnost, podíleli se na krádeži bytu a dělají mi škody už 10 let a Novák mne krutě pronásleduje!!!!!

Nikde nemám od Nováka a jeho poštvané drogové a pedofilní sekty pokoj. Kompletně 24 hodin jsem pronásledována všude. Lidé na mne vyčkávají po ulicích, po obchodech, v práci, všude, aby mi dělali schválně zlo. V Pivovarské 9. kde bydlím, mi chodí pronajímatelé v nepřítomnosti do bytu ničit a krást. Machová a spol. Podjavorinské 22 Praha 11, co prodávají děti na sex a mají v bytě továrnu na drogy, mi ukradli byt s protihlukovým oknem a dobrými bezpečnostními dveřmi.

Nyní bydlím za mnohem větší peníze v špatném pronajatém bytě, zápasím každý den a noc s hlukem, lidé z domu mi chodí v nepřítomnosti do bytu krást a ničit. Ačkoliv jsem už do cizího investovala 11000Kč , nemohu se ubránit. Jde to všechno do světa, co se v Česku děje, nic se nevyšetřuje. Zločinci mne zabili, je ze mne mrtvola. Jsem sama, dobrá oběť k okrádání a teroristickým hrám. 

Česko je kriminální a bezprávní země, oběť právo nevymůže, jdu to křičet do celého světa a psát knihu. Nepomáhá ani to, že píšu o tom, co se mi děje, jak kvete zločin a jak je policie a justice na straně zločinců a násilím umlčuje oběť zločinů.

12. 11. 2018

DALIMIL NOVÁK, ASISTENT MODERÁTORA ČT VÁCLAVA MORAVCE, JE VRAH. MARIE MACHOVÁ  A SPOL. Z BYTU 17, PODJAVORINSKÉ 22, PRAHA 11 JSOU VRAZI.

NEJENŽE MI UKRADLI BYT, ZNIČILI ŽIVNOST, ALE OD ROKU 2007 PÁCHAJÍ NA MNĚ ŠKODY A PRONÁSLEDUJÍ MNE JAKO FAŠISTÉ V KONCENTRAČNÍM TÁBOŘE.

VÝČET ŠKOD BY BYL NA KNIHU O 1000 STRANÁCH. JÁ SE ANI JEN NEVYSPÍM. VŽDY NAJDE ŠPION A VRAH DALIMIL NOVÁK ZPŮSOB JAK MNE VZBUDIT. JSEM NA POKRAJI ZHROUCENÍ!

11. 11. 2018
Ďábelské hry Dalimila Nováka, asistenta Václava Moravce z ČT, neberou konce. Štve sektu narkomanů ze Staropramenu a ti z nudy a ze zloby terorizují obyvatele pípáním, troubením, spouštěním alarmů. To je kolem 1000 extrémně rušivých zvuků denně, které nás v noci navíc budí ze spaní, protože zvuky jsou tak hlasité, že vcházejí zevřenými okny a střechami. Dalimil Novák je ďábel, který ničí lidi, kde může. Policie se tváří, že nic neslyší. Úřadům na Místním úřadu Praha 5 je to jedno. Tichá podpora kriminálního podsvětí. Čím větší tolerance k bordelu, tím zločin nepostižitelnější.
7. 11. 2018
Pivovarská 9. Náhradní předražené bydlení, hodnota 2000Kč a platím jen holý nájem 10000Kč za 30 m2 bez zařízení s křivou vrzající podlahou, skříň se mirozpadla od křivé podlahy, do pračky teče horká voda a ničí mi prádlo. Ty svině, co mi byt pronajali mi chodili v nepřítomnosti do bytu krást a ničit. Do sebeobrany-zabezpečení jsem investovala 11000Kč. Policie nic nevyšetřila, jako vždycky.
Tyhle svině z Pivovarské 9 na příkaz VRAHA DALIMILA NOVÁKA SCHVÁLNĚ VYPÍNAJÍ ještě i VODU. Nemohu se ani vysprchovat. Teče hnědá voda, platím velké peníze za vodu.
Plýtvají nesmírně mým časem v situaci, kdy jsem na dně a nemám čas se ani vyspat a rozrušují mi nervy. 
VRAH DALIMIL NOVÁK KAŽDOU NOC ZNEUŽÍVÁ TOHO, ŽE NEMÁM PROTIHLUKOVÁ OKNA jako v bytě, který mi zločinci ukradli. Posílá do Pivovarské řvát sektu narkomanů ze Staropramenu, spouštějí alarmy, pípají, řvou, třískají.
JSEM PRONÁSLEDOVÁNA JAKO ZA FAŠIZMU V KONCENTRAČNÍM TÁBORU.
POMOZTE VYMOCI PRÁVO A POTRESTAT ZLOČINCE.
7. 11. 2018
Dalimil Novák, asistent moderátora Václava Moravce z ČT, mne drasticky pronásleduje a každý den mi zkracuje život o měsíc tím, jak do mne kope a škodí mi. Umírám pronásledovaná už 10 let. Dalimil Novák je vrah, který má kamarády u policie. Václav Moravec, který mne okradl a oklamal také, mlčky schvaluje Novákovo vraždění mé osoby. Zničil mi živnost, potom mi zničil všechny vzdělávací kurzy, potom práci a teď každého štve proti mně tam, kde si vydělávám za dřinu na suchý chléb. Špehuje mne 24 hodin v notebooku a informace zneužívá proti mně. 
Dalimil Novák je vrah. Co mi ten udělal za 10 let pronásledování, by bylo na tlustou knihu o deseti dílech.
Dílčí zprávy z dnešního štvaní Nováka proti mně: Všichni kolem mne mluví vulgárně, protože to mohu slyšet. Kdybych to nemohla slyšet, tak by tak nemluvili. Všichni schválně smrkají a drásají mi nervy, protože to slyším na čele se sex medědem. Kluk o více než 20 let mladší, když jsem mu dnes řekla, aby přestal, tak mi řekl, že si mám hledat novou práci. Viděli jste někdy tohle? Ať to vezmete z jakéhokoliv hlediska - drzost a krajní neslušnost jaké není. Přitom navíc se jedná o zaměstnance, který se už přes 4 měsíce poflakuje za plat jednou tak velký než mám já a poskytuje sex. Právě kvůli sexu je na koni a nekontroluje, co z huby vypouští. Zdá se mu, že si může dovolit cokoliv. Nebýt Nováka, který každého štve proti mně, nebylo by ale těchto problémů. DALIMIL NOVÁK JE VRAH!!!!!!!!§ 
6. 11. 2018
DALIMIL NOVÁK, ASISTENT MODERÁTORA ČT VÁCLAVA MORAVCE JE VRAH, KTERÝ MNE PRONÁSLEDUJE HŮŘ NEŽ FAŠISTÉ!
SVINĚ VRAŽEDNÁ! CO SPOUŠTÍ FAŠISTICKÁ SEKTA ZE STAROPRAMENU ALARMY V NOCI? SVINĚ VRAŽEDNÁ, CO HUČÍ TA TOVÁRNA V NOCI?
JÁ JSEM NA DNĚ. JÁ NEMÁM PENÍZE, JÁ MUSÍM PRACOVAT A UČIT SE 18 HODIN DENNĚ A ANI MNE NENECHÁŠ VYSPAT!.
ČESKO JE KRIMINÁLNÍ ODPORNÁ ZEMĚ, KDE JE JUSTICI A POLICII JEDNO, ŽE NĚKOHO VRAŽDÍ.
ZA 10 LET JSEM NEVYMOHLA PRÁVO. UKRADLI MI BYT. UDĚLALI ŠKODY ZA PŮL MILIARDY. A DALIMIL NOVÁK, VRAH, MNE ŠPEHUJE 24 HODIN A ŠTVE KAŽDÉHO PROTI MNĚ  10 LET A ZNEUŽÍVÁ VŠECHNO, CO LZE PROTI MNĚ ZNEUŽÍT A VYUŽÍT.
V UKRADENÉM BYTĚ JSEM MĚLA PROTIHLUKOVÉ OKNO, V PRONÁJMECH NEMÁM. SVINĚ FAŠISTICKÁ KRIMINÁLNÍ ZNEUŽÍVÁ TOHOTO A STŘÍDÁ FORMY HLUKU. JSEM NA DNĚ. FAŠISTICKÉ VRAŽEDNÉ ČESKO OBĚTI ZLOČINU NEPOMŮŽE.
JDOU DOPISY DO CĚLÉHO SVĚTA. ČESKO JE VRAŽEDNÁ ZEMĚ, KTERÁ POMÁHÁ ZLOČINCŮM. 
MACHOVÁ MARIE, PETR MACH A DALŠÍ NA ADRESE PODJAVORINSKÉ 22, PRAHA 11 MI UKRADLI BYT A UDĚLALI DALŠÍ OBROVSKÉ ŠKODY. TITO VRAZI NEBYLI TAKÉ POTRESTÁNI JAKO DALIMIL NOVÁK A VÁCLAV MORAVEC. DO DNEŠNÍHO DNE, DESETILETÍ ZNEUŽÍVAJÍ DĚTI, PRODÁVAJÍ JE NA SEX, VAŘÍ DROGY A KRADOU.
6. 11. 2018

Zločinci, vrazi, Machová a spol, Podjavorinské 22, Praha 11, Dalimil Novák, asistent Václava Moravce z ČT, moderátor ČT Václav Moravec mne zabili. Po roce hledání práce mám nějakou práci, nevím jak dlouho, nestačil projekt začít, už jsou problémy, což může být realita ale také dohoda - taktika, aby manipulovali s lidmi a peníze měl jen někdo. V platech jsou neskutečné rozdíly. Kolegové, mladí kluci na stejné úrovni v pracovním zařazení, mají i o 100% více než já, přitom platy tak závratnou rychlostí nerostou, takže je nemohu dohnat ani za 50 let, to mi už bude přes 100 let. Podstatně nižší plat nemám ani za větší jistoty. Projek je podepsán na 5 let, z tohoto hlediska je to pro všechny stejné a pokud by šlo náhodou o domluvu, aby byly generovány problémy, tak práce může od kohokoliv podle neznámých pravidel odejít dřív.

Takto nespravedlivé podmínky, navíc doplněné nekončícím makáním pro firmu po večerech a o víkendech na certifikáty, které jsou o penězích pro poskytovatele, je výsledek mé 400000Kč investice do nového vzdělání a ročního hledání práce. Co nejvíc hraje proti mně, je věk a fakt, že kvůli zločincům jsem na ulici. S malým platem nevyjdu ani normálně a ne ještě ušetřit na byt.  NA VRAHY JDOU TRESTNÁ OZNÁMENÍ A DOPISY DO CELÉHO SVĚTA.

5. 11. 2018

Dalimil Novák, asistent moderátora Václava Moravce z ČT štve na mne každého v práci, chce mne zavraždit. Jsem vyčerpaná, ještě uměle vytvořené extrémně špatné podmínky, kopat do mne až zdechnu. Poštval na mne Smrkacího medvěda. Smrkal jako 50 nemocných starých lidí schválně. Drásal nervy. Málem jsem sešílela a dělal to na objednávku Nováka. Další chodí k mému stolu pít nahlas jako pije kráva z kýble. Novák mi i v práci napadá notebooky!!!

5. 11. 2018

Dalimil Novák, asistent moderátora ČT, je vražedná svině jaké není. Jsem chronicky nevyspalá, stále studuji, nestíhám, spím pár hodin a ještě i těch pár hodin je zničeno. Novákova fašistická sekta ze Staropramenu spouští alarmy a štve policejní auta a sanitky, aby brzy ráno houkali a budili lidi.

NOVÁK JE VRAH, KTERÝ MNE ZABÍJÍ. DALŠÍ VRAZI MACHOVÁ A SPOL ŽIJÍ NA ADRESE PODJAVORINSKÉ 22, PRAHA 11. UKRADLI MI BYT, KDE JSEM MĚLA PROTIHLUKOVÁ OKNA. Nyní zápasím neustále s tím, že sekty poštvané Novákem budí lidi alarmy, křičením, náklaďáky a podobně.

Jdu do práce, kde mám podávat výkony, zkoušky nemám, co se požadují, mohu každou chvíli onemocnět, jsem přetížena. A noc co noc KVŮLI VRAHŮM NOVÁK, MACHOVÁ A SPOL SE NEVYSPÍM. To bylo už v Podjavorinské 22, Praha 11, kde VRAZI MACHOVÁ A SPOL V BYTĚ 17 VAŘÍ DROGY 24 HODIN A PRODÁVAJÍ DĚTI NA SEX A NATÁČEJÍ S NIMI PORNO.

5. 11. 2018

Co to je za vedení města, co to je za policie. když bandy narkomanů a obchodníků s drogami vydávají na půl Prahy 5 pípavé zvuky ve dne v noci a nikdo jim v tom nezabrání.

V Praze vládnou kriminálníci, kteří žijí z kriminality a válcují obyvatele. Nic společnosti nedají, všechny terorizují, odčerpávají peníze na léčení pohlavních nemocí a závislosti a tyhle svině fašistické mají zelenou a mohou dělat, co chtějí.

Staropramen je bordelářská firma, která se nezajímá o ekonomiku, dělá bordel, odsává na výrobu chlastu peníze společnosti, podporuje narkomany, hlučné zmije, co dělají bordel a terorizují obyvatele.

4. 11. 2018

Poté, co mi Machová  a spol. Podjavorinské 22, Praha 11, Dalimil Novák od Václava Moravce z ČT a Václav Moravec ukradli byt a udělali hory škod, Novák mne pronásleduje dál a každého štve proti mně. Platím vysoké nekřesťanské nájemné za pronajatý byt, který je v mnohem horším stavu než můj bývalý byt a má mnoho vad a přesto mi sousedé poštvaní Novákem jen tak třískají ve dne v noci na byt a ruší mne a v noci budí.

4. 11. 2018

Dalimil Novák špehuje 24 hodin 10 let přes svou drogovou a pedofilní sektu, do které patří, co dělám v notebooku na internetu. Psala jsem na Magistrát. Tak kontaktoval úředníky, aby do mne kopnuli. Mne z Magistrátu už 3 roky úředníci píší, že nic nemohou řešit. A v posledním dopise už dokonce urážejí. Představte si, že Václav Moravec, protože je v TV, tak nemůže mít kolem sebe lidi jako Dalimil Novák, který přes sektu organizuje destabilizaci lokality, kde bydlím, a teror hluku na obyvatele. Prý mám vyhledat odbornou pomoc.

Co kdyby úředník nabídl Novákovi a Moravcovi, narkomanům a pedofilům, Novák je i drogový dealer, Sázavská v bytě Machů v Podjavorinské 22, Praha 11 vyrábí pro něho drogy, vyhledat odbornou pomoc!? 

Firmy mají řízení pod bodem mrazu, z tohu plyne krajně nízká produktivita práce. Úředníci, které platíme, už nedělají vůbec nic. Prosim vás, já se divím, že nežijeme v lesích. Odkud je to špatně přerozdělované bohatství, které máme? Z nejchudších zemí? 

 

3. 11. 2018

Dalimil Novák od moderátora ČT Václava Moravce, Václav Moravec, Machová a spol. Podjavorinské 22, Praha 11 JSOU VRAZI, KTEŘÍ MI UKRADLI STŘECHU NAD HLAVOU A NAPÁCHALI DALŠÍ ŠKODY A NEZAPLATILI ANI HALÍŘ odškodné!!!

Novák mi zničil všechna zaměstnání. Potom našel práci, kde mne nevídaně diskriminují. Mladí kluci, o kterých ani nikdo neví, co umí vlastně, mají o 30000Kč více než já měsíčně. Při nárůstu platů v Česku já nebudu mít tolik ani za 30 let a to mi bude 85 let. Rozdíly v platech u "dálnice" jsou gigantické.

Přitom se jedná o lidi, co rovněž nemají zkoušky, mnozí se snaží méně než já.

Situace je děsivá, když “dálnice” nedisponuje ani jen schopností zaškolit lidí. Otřesné. Tickets se zaškolují už 2 měsíce a je to teoretické plácání o ničem a když příjde na praxi, tak jsou z toho privátní kluby. Přitom pro člověka, co umí učit prakticky, je zaškolení na půl dne. To je tak pro 9. třídu ZDŠ. Ale schválně se z toho stala obtížná a privátní záležitost a pracné sbírání vědomostí. Lze kolem toho do nekonečna kecat, předvádět se, šikanovat. A lidé, co jsou  za to zodpovědní, že věci nefungují, mají proti mně hromady peněz.

Takovou práci vyřídil Novák jako odškodné. A ještě se bude vysmívat svině, místo aby bojoval proti diskriminaci. Za to že Bohatý zvládl cvičný ticket dokončit v 15:00, má o 30000Kč vice. Já jsem se ticket naučila v privátním klubu o 4 hodiny později. Plat mi ale zůstal stejný. Nezaplatím ani předražený nájem.

Nadřu se, produktivita práce nízká obecně, protože u dálnice nejsou schopni za 3 měsíce naučit to, co by schopný člověk dokázal všechny naučit za půl dne. Proč? O čem by se mluvilo? "Měli jste školení. Jak to že to neumíte?" Ale co to bylo za školení, to se nerozebírá. Jednou slyšíte kvanta neuspořádaných věcí přečtených neschopnými učit a máte údajně vše umět. Tak o čem by se mluvilo, kdyby se nemohlo kecat? Pak se člověk nadře, nic neudělá, furt je v práci a nevydělá si ani na nájem.  

 

2.11.2018

Marie Machová a spol. Podjavorinské 22, Praha 11, Dalimil Novák od moderátora ČT Václava Moravce!!! Vraťte, co jste ukradli a zaplaťte všechny škody! Jdou nová trestná oznámení a dopisy do celého světa. Novák, špionský vrah, který mne zablokoval i na facebooku, VRAH!!! přestaň mne pronásledovat!!! Zaplať všechny způsobené škody!!! Přestaň štvát každého proti mně! Na dnešek jsem spala 4 hodiny, poštval jsi Staropramen a další, jako čistící auta, bandu, pípače. V práci se žádají nadlidské výkony a já se sotva potácím zy VRAH!!! Likviduješ mne vraždíš!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář